Główna O Klubie Dołącz do nas
Dołącz do nas PDF Drukuj

Jeśli nie jest Ci obojętny los zabytkowych pojazdów, a komunikacja miejska to Twoje hobby, nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zaprosić Cię na nasze spotkanie. Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że warto zostać z nami na dłużej.

Nasze spotkania odbywają się w pierwszy piątek miesiąca w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie przy ulicy Żelaznej 61. Początek o godzinie 18. Informacje o najbliższych spotkaniach są aktualizowane na bieżąco.

Aby dołączyć do Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej, należy przynieść na zebranie wypełnioną deklarację członkowską.

Kliknij TUTAJ aby pobrać deklarację.