forex trading logo
FacebookRSS Feed

Zabytkowe autobusy


Nasz ubezpieczyciel


Główna Główna Wydarzenia Mamy rekord! 24. finał WOŚP
Mamy rekord! 24. finał WOŚP PDF Drukuj Email
wtorek, 12 stycznia 2016 15:00


Rekord! Od takiego słowa możemy zacząć podsumowanie naszego udziału w XXIV finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Możemy być dumni z naszych wolontariuszy, którzy w tym roku uzbierali dla nas rekordową kwotę, przewyższającą prawie 3-krotnie zeszłoroczny wynik, 28 386,83 zł! Serduszkowe linie kursowały przez prawie cały dzień na ulicach Warszawy, a na "Światełko do Nieba" spotkały się przy placu Defilad, gdzie pasażerowie mogli podziwiać piękny pokaz sztucznych ogni.


Na linii autobusowej kursowały przede wszystkim zabytkowe już Ikarusy, które pożegnaliśmy dwa lata temu ze stołecznych ulic - oczywiście w każdym z pojazdów znajdowali się nasi wolontariusze, którzy zbierali datki na fundację Jurka Owsiaka. Trasa linii przebiegała z Centrum Handlowego Reduta do Dworca Wileńskiego ulicami Aleje Jerozolimskie, Grójecka, Marszałkowska i aleja "Solidarności", kursowała co 20 minut od 12 do 20.

Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail

Thumbnail 

Po przerwie na tory wróciła również orkiestrowa linia tramwajowa - kursowała na trasie z placu Narutowicza do pętli przy alei Zielenieckiej jadąc ulicą Grójecką i Alejami Jerozolimskimi. Pasażerowie mogli przejechać się kultowymi już wagonami spółki Tramwaje Warszawskie - słynną parówką, dawną eNką czy odrestaurowanym na zabytek wagonem 105Na.

Thumbnail Thumbnail

Thumbnail Thumbnail

Gdy obie linie zjechały już do zajezdni przyszedł czas na liczenie zebranych funduszy - liczenie skończyliśmy o godzinie 4.30 nad ranem następnego dnia, ale warto było, ponieważ ustanowiliśmy nasz nowy rekord - 28 386,83 zł!

Wśród wszystkich naszych wolontariuszy najwięcej datków uzbierali:

1. Tymoteusz Motławski - 2210,68 zł
2. Grzegorz Kaczmarczyk - 2057,95 zł
3. Hanna Halash - 1755,56 zł
4. Alina Atsipenka - 1720,55 zł
5. Bartłomiej Klus - 1661,78 zł

Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail

 

Nowości

Popularne

Na skróty

Nasze serwisy
Joomla!. XHTML and CSS.

Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu zoptymalizowania jej funkcjonowania.Zobacz polityke prywatnosci.