forex trading logo
FacebookRSS Feed

Zabytkowe autobusy


Nasz ubezpieczyciel


Główna Główna Wydarzenia 55 lat komunikacji miejskiej w Płocku
55 lat komunikacji miejskiej w Płocku PDF Drukuj Email
wtorek, 12 stycznia 2016 14:43


17 grudnia, z okazji 55 lecia komunikacji w Płocku, nasz zabytkowy Jelcz obsługiwał kilka kursów linii 19.

Miejski ogórek najlepiej czuje się w środowisku miejskim. Czasem, przy specjalnych okazjach, zdarzy mu się nawet obsługiwać linie okolicznościowe. W związku z obchodami 55-lecia Komunikacji Miejskiej w Płocku, 17 grudnia 2015 roku, nasz Jelcz obsługiwał kilka kursów na linii 19.


Jak ludzie odbierali taką inicjatywę? O tym najlepiej świadczą poniższe słowa:

Jelcz zrobił mimo czwartku w mieście prawdziwą furorę. Prawie na każdym przystanku ktoś stał, robił zdjęcie, kręcił filmik telefonem, podobnie w środku. Byli też tacy co dojechali na pętlę i wysiąść nie umieli, skłonni na wszystko jechać na pętlę, po czym ponownie wsiadali. Była też i starsza Pani z laską, która miała ogromne problemy by wsiąść i wysiąść, ale też jechała zabytkiem zamiast niskopodłogowym solarisem za. Wielu pasażerów rozbawionych opowiadało wspomnienia, licytowało się ile ikarusów jeszcze zostało. Wielu z wrażenia mówiło „do widzenia”, „dziękuję” :) Była też Pani, co na przystanku przywitała wysiadającą "ale miałaś szczęścicie, no co za szczęście by nim jechać, a ja tyle polowałam".

cytat z Galeria Płockich Autobusów

Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail

Nasze autobusy niejednokrotnie goszczą na imprezach okolicznościowych. Poza wydarzeniami w stolicy, pojawiły się m.in. w Kutnie oraz Częstochowie.

 

Nowości

Popularne

Na skróty

Nasze serwisy
Joomla!. XHTML and CSS.

Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu zoptymalizowania jej funkcjonowania.Zobacz polityke prywatnosci.