KMKM Warszawa

Zagraliśmy kolejny rekordowy finał!

Dzięki Waszemu wsparciu zagraliśmy kolejny znakomity finał! Pobicie zeszłorocznego rekordu mogliśmy ogłosić już po przeliczeniu połowy puszek. Podczas finału zebraliśmy łącznie aż 95 615,20 złotych (z czego 90 837,83 złotych to kwota zebrana bezpośrednio przez naszych wolontariuszy, a 4 777,37 złotych do puszek stacjonarnych i e-skarbonki). Po doliczeniu zysku z aukcji na Allegro, zebrana suma osiągnęła 100 552,20 złotych!

Podobnie jak w zeszłym roku, największą kwotę zebrał Mateusz Smoła. W jego puszkach znalazło się łącznie 5714,32 zł oraz 50 €!

W dniu finału uruchomiliśmy autobusową linię 28F, kursującą z Konwiktorskiej, Traktem Królewskim do Łazienek Królewskich oraz tramwajową W, kursującą z Cm. Wolskiego, przez trasę W-Z do Dw. Wschodniego. Oprócz tego, do współpracy z naszym sztabem włączyło się Wolskie Centrum Kultury, które zorganizowało Sąsiedzki Bal Charytatywny.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować dyrektorowi Zarządu Transportu Miejskiego, panu Wiesławowi Witkowi za udostępnienie pomieszczeń na potrzeby organizacji sztabu, urządzeń do liczenia pieniędzy, a także za zapewnienie przepysznych kanapek.

Dziękujemy również:

  • Kancelarii Baker McKenzie, FCB Club, CityFit Wola, Skarb z Końca Tęczy za przeprowadzenie zbiórki do puszek stacjonarnych
  • Miejskim Zakładom Autobusowym i Tramwajom Warszawskim za udostępnienie taboru
  • firmie Ajinomoto Poland za udostępnienie dla sztabu i wolontariuszy zup instant

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z 28. Finału WOŚP w
Warszawskiej Galerii Komunikacji Miejskiej!