forex trading logo
FacebookRSS Feed

Zabytkowe autobusy


Nasz ubezpieczyciel


Główna O Klubie Spotkania tematyczne
Spotkania tematyczne PDF Drukuj Email

Spotkania tematyczne to inicjatywa Zespołu Prasowego KMKM. Dzięki niej spotkania klubowe będą okazją nie tylko do spotkania się w gronie znajomych i prowadzenia luźnych dyskusji, ale też do poszerzenia swoich horyzontów w ramach hobby. Spotkania te odbywają się w ustalonych wcześniej terminach.


Dlaczego organizujemy takie przedsięwzięcie?
W Klubie jest sporo osób, które mają nieprzeciętną wiedzę związaną z obszarem naszych zainteresowań. Prezentacje traktujące o historii, teraźniejszości i przyszłości transportu publicznego urozmaicą nasze zebrania oraz będą okazją do poszerzenia horyzontów.


Chciałbyś przygotować jedno z takich spotkań?
Jeżeli widzisz siebie w roli prelegenta i chciałbyś się podzielić swoją wiedzą lub pomysłami z pozostałymi członkami Klubu, wystarczy napisać maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i zaproponować temat. Postaramy się ustalić dogodny termin dla każdego.


Prezentacji towarzyszy prowadzona po niej dyskusja, w której głos może zabrać każdy. Serdecznie zapraszamy na spotkania tematyczne!


ThumbnailThumbnailThumbnail

 

Nowości

Popularne

Na skróty

Nasze serwisy
Joomla!. XHTML and CSS.

Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu zoptymalizowania jej funkcjonowania.Zobacz polityke prywatnosci.