forex trading logo
FacebookRSS Feed

Zabytkowe autobusy


Wakacje z KMKM

Co jeździ na liniach turystycznych?

Nasz ubezpieczyciel


Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu zoptymalizowania jej funkcjonowania. Zobacz politykę prywatności.

Wakacje z KMKM PDF Drukuj Email
sobota, 28 lipca 2018 19:57

Od 23 czerwca na stołecznych torach można ponownie usłyszeć charakterystyczne piski kół, dzwonek ostrzegający pasażerów oraz spotkać konduktora z tradycyjnymi szczypcami. Wróciła wakacyjna linia turystyczna „T” obsługiwana zabytkowymi wagonami. Jednak nie będzie to jedyna linia, na której będzie można spotkać zabytkowy tabor. Na ulice wyjedzie również linia M oraz nowość, autobusowa linia 100.

 
74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego PDF Drukuj Email
sobota, 28 lipca 2018 19:55

1 sierpnia 2018 r. po raz 74 będziemy obchodzić rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Z tej okazji, jak co roku, Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Tramwajami Warszawskimi i Zarządem Transportu Miejskiego uruchomi okolicznościową linię W. Tramwaje kursować będą na trasie Pl. Narutowicza - Grójecka - Towarowa - al. Solidarności - Wolska - Cm. Wolski, z częstotliwością ok. 40 minut. Zgodnie z rozkładem, o godzinie 17 (godzina "W") tramwaje spotkają się pod Muzeum Powstania Warszawskiego, by wspólnie z mieszkańcami stolicy uczcić poległych.

 
Odpoczynek z piaseczyńską wąskotorówką PDF Drukuj Email
sobota, 28 lipca 2018 19:45


22 lipca nasi klubowicze wybrali się w wyjątkową wycieczkę kolejką piaseczyńską.

 
Peerka w filmie PDF Drukuj Email
wtorek, 17 lipca 2018 18:03


Pod koniec kwietnia nasza peerka zagrała w filmie "Co widziała Elsa Koepke" w reżyserii Jana Holoubka. W kryminale, którego akcja rozgrywa się w latach 80., główną rolę zagra Dawid Ogrodnik.

Jedna ze scen nagrywana była na warszawskim Żoliborzu, gdzie reżyser filmu osobiście nadzorował nagranie. Nasz kierowca Jan Getter na tę chwilę został specjalnie wyposażony przez ekipę w stylowy beret.
 
130 lat komunikacji miejskiej w Bydgoszczy PDF Drukuj Email
piątek, 08 czerwca 2018 20:19


Bydgoszcz to leżące nad rzeką Brdą, największe miasto województwa kujawsko-pomorskiego. Zamieszkuje je niemal 356 tysięcy osób, które do codziennego życia potrzebują komunikacji miejskiej, a ta obchodzi właśnie swoje 130-lecie. Z tej okazji zorganizowano wystawę taboru zabytkowego, parada oraz linie specjalne. Nie zabrakło również autobusów z naszej kolekcji.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 90

Nowości

Popularne

Na skróty

Nasze serwisy
Joomla!. XHTML and CSS.

Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu zoptymalizowania jej funkcjonowania.Zobacz polityke prywatnosci.