forex trading logo
FacebookRSS Feed

Zabytkowe autobusy


Wakacje z KMKM

Co jeździ na liniach turystycznych?

Nasz ubezpieczyciel


Główna Główna Wiadomości Linia nocna w naszym Ikarusie!
Linia nocna w naszym Ikarusie! PDF Drukuj Email
środa, 07 marca 2018 10:45

16 marca ruszy w Warszawie specjalna LINIA NOCNA!

W dniu premiery debiutanckiej płyty duetu Linia Nocna „Znikam na chwilę” w stolicy zostanie uruchomiona specjalna linia autobusowa. Na tę niecodzienną przejażdżkę zapraszają członkowie zespołu: Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec.
Kursujemy od 19 do 22. Trasa obejmuje centrum Warszawy i będzie realizowana przez zabytkowego Ikarusa 260.73A nr 6306 (który wystąpił już w videoklipie Linii Nocnej "Nad Wisłą"). Startujemy z dwóch kultowych miejsc, dzięki czemu każdy uczestnik przejażdżki będzie mógł zaplanować odpowiednio swoją trasę w Linii Nocnej:

19:00 – Plac Bankowy (parking przy pomniku Juliusza Słowackiego

19.30 - Powiśle (parking pod mostem przy PKP Powiśle)

20:00 – Plac Bankowy

20.30 - Powiśle

21:00 – Plac Bankowy

21.30 - Powiśle

22:00 – Plac Bankowy

Będziecie mogli nie tylko przemierzyć ulubione przez członków zespołu miejsca w Warszawie, ale posłuchać ich muzyki w akustycznej formie, przybić z nimi piątkę, strzelić selfie, kupić debiutancki album czy najzwyczajniej świetnie bawić się podczas kursowania LINII NOCNEJ. Nie zabraknie także gości specjalnych, którzy wzięli udział w nagraniu płyty, realizacji klipów oraz dziennikarzy.

Po zakończeniu ostatniego kursu, czyli ok. 22:30 zapraszamy na afterparty. Po szczegóły i więcej informacji zapraszamy na profil FB Linii Nocnej. Nie może Was zabraknąć tego dnia! Wsiądźcie z nami w tę wyjątkową Linię Nocną i dajcie się namówić na muzyczny kurs po mieście!

 

Nowości

Popularne

Na skróty

Nasze serwisy
Joomla!. XHTML and CSS.

Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu zoptymalizowania jej funkcjonowania.Zobacz polityke prywatnosci.