forex trading logo
FacebookRSS Feed

Zabytkowe autobusy


Nasz ubezpieczyciel


Główna Główna Wiadomości Ostatni dukat - Berliet PR100!
Ostatni dukat - Berliet PR100! PDF Drukuj Email
niedziela, 21 października 2012 19:00

Od poniedziałku 22 października w 60 specjalnie oznaczonych automatach biletowych Mennicy Polskiej można otrzymać dukaty z wizerunkiem autobusu Berlieta PR 100. Automaty te znajdują na stacjach stołecznego metra.

Aby otrzymać dukat wystarczy kupić 30. lub 90. dniowy bilet, a automat razem z resztą wyda pamiątkowy dukat. Promocja dotyczy także tych Pasażerów, którzy kupili bilety przez Internet poprzez stronę www.ztm.waw.pl.

Wielkość emisji dukatów została ograniczona do 60 tys. sztuk. Będą one dostępne do 5 grudnia tego roku lub do wyczerpania nakładu. Certyfikaty do dukatów można odebrać w Biurze Obsługi Klienta w pawilonie 1000 E na stacji Metro Świętokrzyska.
To czwarty i ostatni dukat z serii Legendy Komunikacji Warszawskiej. W tym roku już ponad 180 tys. Pasażerów odebrało dukaty z wizerunkiem kultowych Sana H-100A, Jelcza Mex 272 i autobusu Chausson APH 47. Łącznie z dukatem przedstawiającym Berlieta wielkość nakładu tej serii wyniosła 240 tys. sztuk.

Dla pierwszego 1000 pasażerów, którzy zbiorą serię czterech dukatów z wizerunkiem promowanych autobusów, Mennica Polska przygotowała niespodziankę – unikatowy dukat kolekcjonerski, platerowany 24 karatowym
złotem, zdobiony tampodrukiem, w eleganckim etui z wizerunkiem omnibusu konnego. Można je będzie odebrać po zakończeniu edycji Berliet w Biurze Obsługi Klienta na stacji Metro Świętokrzyska. Szczegóły będą dostępne w automatach biletowych Mennicy Polskiej oraz na stronie ww.wdk.waw.pl

Mennica Polska dziękuje swoim wiernym pasażerom za udział w akcji Legendy Komunikacji Warszawskiej i jednocześnie zaprasza do wzięcia udziału w zbieraniu w roku 2013 kolejnej serii dukatów, której tematyka związana będzie ze stolicą.

Więcej informacji już niebawem na www.wdk.waw.pl oraz na stronach www.mennica.com.pl 

Nowości

Popularne

Na skróty

Nasze serwisy
Joomla!. XHTML and CSS.

Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu zoptymalizowania jej funkcjonowania.Zobacz polityke prywatnosci.