forex trading logo
FacebookRSS Feed

Zabytkowe autobusy


Wakacje z KMKM

Co jeździ na liniach turystycznych?

Nasz ubezpieczyciel


Główna Tabor zabytkowy Nasze autobusy
Podsumowanie odbudowy "Ogórka kabrioleta" Drukuj

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas przy odbudowie Jelcza Cabrio

Na początku, kiedy w połowie 2006 roku otrzymaliśmy informację o istnieniu przeznaczonego do złomowania ogórka, wydawało się, że jego uratowanie będzie trudne. A jednak udało się dzięki ludziom dobrej woli.

Składamy niniejszym podziękowanie wszystkim, którzy bezinteresownie wsparli nasze działania w zakresie niniejszego projektu.

Wszystko zaczęło się od pewnego mieszkańca Poznania, który powiadomił swojego kolegę w Warszawie, a ten dotarł z informacją do nas.

Składamy podziękowanie byłym właścicielom pojazdu, bardzo sympatycznym ludziom, którzy wykazali dużo dobrej woli. Dziękujemy też tym, którzy wsparli nas logistycznie w całej operacji zakupienia autobusu.

Dziękujemy firmie Mobilis Sp z o.o. za przezimowanie autobusu w ciepłej hali w okresie poprzedzającym naprawę, dziękujemy też Miejskim Zakładom Autobusowym Sp. z o.o. za udostępnienie miejsca postojowego i umożliwienie wykonania naprawy pojazdu na terenie należącym do spółki.

Chcemy też bardzo serdecznie podziękować HURTOWNI CZĘŚCI ZAMIENNYCH JAN TARAPATA z Tuszowa Narodowego za wsparcie w postaci kompletu nowych akumulatorów do tego pojazdu. Dziękujemy tym mocniej, że przy odbudowie wozu nie otrzymaliśmy wsparcia od innych, do których się zwracaliśmy.

I tak oto mamy kolejny, fajny eksponat, który może cieszyć szczególnie podczas letnich przejażdżek. Tym bardziej, że ostatnio lata takie upalne.

 

Nowości

Popularne

Na skróty

Nasze serwisy
Joomla!. XHTML and CSS.

Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu zoptymalizowania jej funkcjonowania.Zobacz polityke prywatnosci.