KMKM Warszawa

Pierwsza wycieczka po trzech miesiącach

W minioną niedzielę ruszyliśmy wspólnie z Fundacją AVE na szlak wycieczkowy. Oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa: w maseczkach, dezynfekując ręce, zachowując odstępy itd.

Wyprawa odbyła się szlakiem przygód Toli, Janka i Kleksa z książek “Z Kleksem przez Białołękę” oraz “Białołęckie kolorowanki”. Trasę ustalili sami Czytelnicy. Było sporo śmiechu, sporo odkryć, trochę świeżutkich opowieści, a nawet pojawił się tajemniczy żaglowiec, Henryk Sienkiewicz i… autentyczne kości! A to za sprawą nowego opowiadania o Toli i Janku, które ułożyli sami uczestnicy, którzy zostali na koniec PRZYJACIÓŁMI KLEKSA!

W wycieczce uczestnikom towarzyszył nasz Chausson AH48 oraz niezawodny kierowca – Pan Andrzej.

CHAUSONNEM TROPEM PRZYGÓD TOLI, JANKA I KLEKSA, 7 VI 2020

Wczoraj ruszyliśmy na szlak wycieczkowy. Oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa: w maseczkach, dezynfekując ręce, zachowując odstępy itd. Pierwsza wyprawa szlakiem przygód Toli, Janka i Kleksa z książek "Z Kleksem przez Białołękę" oraz "Białołęckie kolorowanki". Trasę ustalili sami Czytelnicy. Było sporo śmiechu, sporo odkryć, trochę świeżutkich opowieści, a nawet pojawił się tajemniczy żaglowiec, Henryk Sienkiewicz i… autentyczne kości! A to za sprawą nowego opowiadania o Toli i Janku, które ułożyli sami uczestnicy (!), którzy zostali na koniec PRZYJACIÓŁMI KLEKSA! 🙂 Dzięki wszystkim za udział! Zapraszamy na kolejne wyprawy. Śledźcie fb! O tym – jak zdobyć książeczki: http://fundacjaave.pl/pl/biakokeckie-kolorowanki-i-z-kleksem-przez-biakokeke-jak-zdobyc_______________________Projekt Fundacji AVE wspiera m.st. Warszawa – Dzielnica Białołęka. zdjęcia, montaż: Maciej Zawistowski Fotografia

Opublikowany przez Fundacja AVE Poniedziałek, 8 czerwca 2020