KMKM Warszawa

→ Spotkanie Świąteczne

W piątek 15 grudnia spotkaliśmy się w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego, aby wspólnie podsumować ubiegły rok i złożyć sobie świąteczne życzenia.

Gościem spotkania była Dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie, pani Katarzyna Strzegowska, która podziękowała nam i przypomniała, co udało się razem zrobić w 2023 roku. W prezentacji wspomniała między innymi o współpracy przy organizacji sztabu w ramach 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wspólnym uruchomieniu Warszawskich Linii Turystycznych, a także sukcesie tegorocznej Nocy Muzeów i Dni Transportu Publicznego. Pani Dyrektor złożyła także na ręce prezesa Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej w Warszawie podziękowanie i życzenia dalszej współpracy.

Prezentację na temat działalności Klubu przygotowała także Magda Cendrowska, która przypomniała o najważniejszych wydarzeniach tego roku. Wiceprezes Marcin Żabicki przedstawił natomiast osiągnięcia w rozwoju kolekcji autobusowej, w której pojawiły się nowe egzemplarze, a kilka starszych pojazdów przeszło lub przechodzi właśnie konieczne remonty.

Po części oficjalnej przyszedł czas na podzielenie się przez chętne osoby opłatkiem i wspólne rozmowy. Dzięki zapewnieniu poczęstunku przez Dyrektor ZTM Panią Katarzynę Strzegowską spotkanie odbyło się w należytej oprawie i atmosferze.