KMKM Warszawa

Spotkanie Wigilijne z Dyrektorem ZTM

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, 21 grudnia spotkaliśmy się przy opłatku. Był to dla nas czas na podziękowania za pracę na rzecz Klubu. Gościem honorowym naszego spotkania był Dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie Pan Wiesław Witek.

Spotkanie zaczęło się już o godzinie 16:30. Pierwszymi gośćmi byli harcerze którzy przyszli przekazać nam Betlejemskie Światło Pokoju. W imieniu pracowników Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie Światło odebrał Pan Dyrektor Wiesław Witek, Klub reprezentował Prezes Robert Człapiński.

W czasie tej części spotkania, Panowie przekazali życzenia świąteczne i noworoczne uczestnikom. Była to doskonała chwila by porozmawiać o naszych planach na nadchodzący 2019 rok. Padła miedzy innymi deklaracja ponownego uruchomienia wakacyjnej autobusowej linii 100.
Za okazane nam wsparcie podziękowaliśmy Panu Dyrektorowi wręczając mu statuetkę. Dyrektor ZTM-u wielokrotnie był przychylny naszym pomysłom oraz planom.

Dla Pana Wiesława Witka

za nieocenioną pomoc i zawsze dobre słowo

Zarząd i Komisja Rewizyjna postanowiły również podziękować i wyróżnić szczególnie zaangażowanych klubowiczów. Wyróżnieni członkowie Klubu otrzymali drobne upominki oraz pamiątkowy dyplom. Nagrodzeni członkowie KMKM to:

Małgorzata BąkDariusz Białkowski
Magdalena CendrowskaJan Dąbrowski
Cezary FrąckiewiczKonrad Frąk
Jakub GołaszewskiPiotr Gołowicz
Jakub GrubaKacper Mikołajczyk
Elżbieta WrochnaBartłomiej Potęga
Sylwia ZadrożnaAleksander Tarnowski
Jakub KisielińskiLeszek Peczyński
Dominik PychMateusz Smoła
Bartłomiej KlusŁukasz Bałdyga
Michał BłażejewskiJulia Deisenberg
Jędrzej KaczmarczykMichał Kobus
Michał MałeckiAleksander Pióro-Figielski
Jacek Piotr CegiełkaMikołaj Szewczuk
Kamil Tkacz Katarzyna Łyszczyk
Aneta Trepkowska Jerzy Ryszawy

Podczas spotkania Zespół Redakcyjny KMKM zaprezentował pierwszy z czterech filmików promocyjnych. Oficjalną premierę planujemy już wkrótce.

Nadeszła wreszcie nieoficjalna część spotkania czyli zwyczajna rozmowa i jedzenie świątecznych potraw. W tym roku pojawiły się na naszym stole: pierogi, kapusta z grzybami, ryba po grecku, kanapki oraz kompot z suszu. Na koniec spotkania Prezes KMKM rozdawał wszystkim klubowiczom kalendarze na 2019 rok.