KMKM Warszawa

Warsaw Oldtimer Show 2019

W dniach 11-12 maja 2019 r. gościliśmy na targach Oldtimer Warsaw Show. Wystawiliśmy tam swoje najbardziej znane pojazdy: Chaussona, “wiejski” zestaw ogórek z przyczepką, kabrioleta oraz PAT-a.

Przygotowania do wystawy rozpoczęły się w tygodniu poprzedzającym imprezę. Członkowie Klubu mozolnie czyścili pojazdy oraz wyklejali plansze z informacjami na ich temat. “Parada” zabytkowych autobusów dojechała do Nadarzyna już w czwartek. Niektóre z pojazdów będących aktualnie w naprawie musiały skorzystać z pomocy młodszych “kolegów”.

Goście targów byli bardzo zaciekawieni naszą ekspozycją. Klubowicze udzielali szczegółowych informacji na temat każdego z pojazdów. Autobusy były otwarte dla zwiedzających, którzy mogli w środku poczuć się jak za czasów swojego dzieciństwa. Młodsi natomiast poznawali dopiero te pojazdy. Nikt nie wychodził z pustymi rękami – dla miłośników przygotowaliśmy pocztówki i kalendarze.

Po terenie targów – między halą B a halą E – kursowały trzy nasze autobusy, które cieszyły się dużą popularnością.

Niedzielny powrót był tak samo wymagający jak przyjazd na targi. Przy mocowaniu haków holowniczych współpracowali Darek, Czarek, Piotrek i Michał.

Zwiedzający uznali naszego Chaussona za najciekawszy pojazd targów, a od dyrekcji Oldtimer Warsaw Show dostaliśmy pamiątkowy dyplom.
Dziękujemy i do zobaczenia za rok!