KMKM Warszawa

Zaproszenie na Warsaw Oldtimer Show

W dniach 11-12 maja 2019 r. odbędą się targi samochodów zabytkowych Oldtimer Warsaw Show. Szósta edycja imprezy to doskonała okazja do zapoznania się z historią motoryzacji, a nawet zakupu jednej z takich perełek. Podczas targów funkcjonował będzie OldtimerbazaR, a także największa giełda pojazdów zabytkowych w Polsce. Dla chętnych pokazy renowacji pojazdów, a fani kultowych marek będą mogli wziąć udział w jednym z kilku zlotów: pojazdów zabytkowych, oldtimerów BMW, Mercedesów oraz samochodów z epoki PRL… Mało?

Oprócz strefy militarnej i strefy retro ciągników pojawi się także coś dla miłośników komunikacji miejskiej. Na strefie retro autobusów pokażemy swoje najbardziej znane pojazdy takie jak Chausson, kabriolet czy ogórek z przyczepką. Dodatkowo między targami oldtimerów a sąsiednią halą, w której odbywać się będzie Electronics Show, kursować będą trzy nasze autobusy z częstotliwością 30 min.

Zapraszamy serdecznie na targi!
11-12 maja, godz. 10:00-18:00
Bilety wstępu będą dostępne w przedsprzedaży internetowej oraz na miejscu w recepcjach podczas trwania targów Warsaw Oldtimer Show.

Ptak Warsaw Expo
al. Katowicka 62, Nadarzyn
Na targi można dotrzeć samochodem lub bezpłatnymi shuttle busami dojeżdżającymi do Ptak Warsaw Expo z centrum Warszawy.