KMKM Warszawa

Dołącz do nas!

Najbliższe spotkanie odbędzie się 2 sierpnia 2024 roku o godzinie 17:00.

Jeśli nie jest Ci obojętny los zabytkowych pojazdów, a komunikacja miejska to Twoje hobby, nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zaprosić Cię na nasze spotkanie. Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że warto zostać z nami na dłużej!

》Kliknij, aby pobrać deklarację członkowską

Wypełniony dokument przynieś na spotkanie. Jeżeli z jakiegoś istotnego powodu nie możesz zrobić tego osobiście, skan lub bardzo wyraźne zdjęcie warunkowo możesz przesłać na naszą skrzynkę mailową.

Jeżeli masz mniej niż 16 lat, Twoja deklaracja chęci dołączenia musi zawierać zgodę podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego/opiekunkę prawną.

Uwaga! Aby dołączyć do Klubu, przy złożeniu deklaracji członkowskiej należy dokonać wpłaty tytułem składek członkowskich za okres minimum 6 miesięcy.

Składki członkowskie:
• Składki członkowskie są obowiązkowe dla każdego Klubowicza i Klubowiczki,
• składka wynosi 10 zł za jeden miesiąc,
• w przypadku wpłaty za pół roku liczone jako okresy styczeń – czerwiec i lipiec – grudzień każdego roku składka wynosi 50 zł za 6 miesięcy,
• w przypadku wpłaty za rok składka wynosi 80 zł za 12 miesięcy;

Wpłat należy dokonywać:
• przelewem na numer konta BNP Paribas 92 1750 0012 0000 0000 3535 8536 (wpisując w tytuł okres uregulowania oraz imię i nazwisko osoby, za którą opłacane są składki),
• osobiście na spotkaniu u Skarbnika lub innej powołanej do tego osoby;

Podstawa prawna: §26 ust. 10 Statutu KMKM, Uchwała Walnego Zebrania Członków KMKM nr 1/2023;

Nasze spotkania najczęściej odbywają się w wybrany piątek każdego miesiąca o godzinie 17:00 w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie przy ulicy Grochowskiej 316/320. Aktualne informacje dotyczące terminów spotkań publikowane są na górze tej zakładki.

Wejścia na spotkania odbywają się w kilku turach – chwilę przed wyznaczoną godziną spotkania oraz kilka minut po wyznaczonej godzinie. Prosimy o oczekiwanie przed głównym wejściem lub w holu budynku.

Spotkanie to czas, w którym omawiamy istotne dla Klubu kwestie, a także dowiadujemy się o bieżących sprawach i wydarzeniach. To także czas, w którym możliwe jest złożenie deklaracji członkowskiej lub opłacenie składek.

Jeżeli masz jakieś pytania, poszukaj odpowiedzi na nie w zakładce “FAQ”.

Spotkania tematyczne

Wybrane spotkania to spotkania tematyczne – nasi klubowicze i klubowiczki oraz zaproszeni goście i gościnie prezentują wybrane przez siebie zagadnienia. Poruszane tematy są bardzo zróżnicowane i dotyczą praktycznie każdej dziedziny transportu.

Na najbliższe spotkanie nie jest zaplanowane spotkanie tematyczne.