KMKM Warszawa

Dołącz do nas!

Najbliższe spotkanie (Walne Zebranie) odbędzie się 31 marca 2023 roku o godzinie 16:30 (I termin) lub 17:00 (II termin).

Jeśli nie jest Ci obojętny los zabytkowych pojazdów, a komunikacja miejska to Twoje hobby, nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zaprosić Cię na nasze spotkanie. Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że warto zostać z nami na dłużej!

》Kliknij, aby pobrać deklarację członkowską

Wypełniony dokument przynieś na spotkanie. Jeżeli z jakiegoś istotnego powodu nie możesz zrobić tego osobiście, skan lub bardzo wyraźne zdjęcie warunkowo możesz przesłać na naszą skrzynkę mailową.

Jeżeli masz mniej niż 16 lat, Twoja deklaracja chęci dołączenia musi zawierać zgodę podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego/opiekunkę prawną.

Nasze spotkania najczęściej odbywają się w wybrany piątek każdego miesiąca o godzinie 17:00 w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie przy ulicy Grochowskiej 316/320. Aktualne informacje dotyczące terminów spotkań publikowane są na górze tej zakładki.

Wejścia na spotkania odbywają się w kilku turach – chwilę przed wyznaczoną godziną spotkania oraz kilka minut po wyznaczonej godzinie. Prosimy o oczekiwanie przed głównym wejściem lub w holu budynku.

Spotkanie to czas, w którym omawiamy istotne dla Klubu kwestie, a także dowiadujemy się o bieżących sprawach i wydarzeniach. To także czas, w którym możliwe jest złożenie deklaracji członkowskiej lub opłacenie składek.

Jeżeli masz jakieś pytania, poszukaj odpowiedzi na nie w zakładce “FAQ”.

Spotkania tematyczne

Wybrane spotkania to spotkania tematyczne – nasi klubowicze i klubowiczki oraz zaproszeni goście i gościnie prezentują wybrane przez siebie zagadnienia. Poruszane tematy są bardzo zróżnicowane i dotyczą praktycznie każdej dziedziny transportu.

Na najbliższe spotkanie nie ma zaplanowanej prezentacji tematycznej