KMKM Warszawa

Dołącz do nas!

Najbliższe spotkanie odbędzie się 15 grudnia 2023 roku o godzinie 17:00.

Jeśli nie jest Ci obojętny los zabytkowych pojazdów, a komunikacja miejska to Twoje hobby, nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zaprosić Cię na nasze spotkanie. Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że warto zostać z nami na dłużej!

》Kliknij, aby pobrać deklarację członkowską

Wypełniony dokument przynieś na spotkanie. Jeżeli z jakiegoś istotnego powodu nie możesz zrobić tego osobiście, skan lub bardzo wyraźne zdjęcie warunkowo możesz przesłać na naszą skrzynkę mailową.

Jeżeli masz mniej niż 16 lat, Twoja deklaracja chęci dołączenia musi zawierać zgodę podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego/opiekunkę prawną.

Uwaga! Od 31 marca 2023 r. aby dołączyć do Klubu musisz przy zapisie dokonać wpłaty tytułem składek członkowskich za okres minimum 6 miesięcy.

Od 1 stycznia 2024 r. składka członkowska wynosi 10 zł miesięcznie.
W przypadku wpłaty za pół roku liczone jako okresy styczeń – czerwiec i lipiec – grudzień każdego roku składka wynosi 50 zł za 6 miesięcy.
W przypadku wpłaty za rok składka wynosi 80 zł za 12 miesięcy.
Osoby opłacające składki do końca 2023 r. są uprawnione do płatności składek w starych cenach (5 zł miesięcznie, 50 zł za 12 miesięcy).

Nasze spotkania najczęściej odbywają się w wybrany piątek każdego miesiąca o godzinie 17:00 w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie przy ulicy Grochowskiej 316/320. Aktualne informacje dotyczące terminów spotkań publikowane są na górze tej zakładki.

Wejścia na spotkania odbywają się w kilku turach – chwilę przed wyznaczoną godziną spotkania oraz kilka minut po wyznaczonej godzinie. Prosimy o oczekiwanie przed głównym wejściem lub w holu budynku.

Spotkanie to czas, w którym omawiamy istotne dla Klubu kwestie, a także dowiadujemy się o bieżących sprawach i wydarzeniach. To także czas, w którym możliwe jest złożenie deklaracji członkowskiej lub opłacenie składek.

Jeżeli masz jakieś pytania, poszukaj odpowiedzi na nie w zakładce “FAQ”.

Spotkania tematyczne

Wybrane spotkania to spotkania tematyczne – nasi klubowicze i klubowiczki oraz zaproszeni goście i gościnie prezentują wybrane przez siebie zagadnienia. Poruszane tematy są bardzo zróżnicowane i dotyczą praktycznie każdej dziedziny transportu.

Na najbliższe spotkanie nie ma zaplanowanej prezentacji tematycznej