KMKM Warszawa

WOŚP 2018

W niedzielę 14 stycznia 2018 roku Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej po raz kolejny wziął udział w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasi klubowicze kwestowali na rzecz wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Łącznie zebraliśmy 34 039,10 zł!

Nasze działania związane z 26 Finałem rozpoczęły się już nad ranem. Nasz najnowszy zabytek, niskopodłogowy Jelcz M121M nr 4891, razem z dwoma innymi autobusami należącymi do Miejskich Zakładów Autobusowych przywiózł obsługę oraz członków Pokojowego Patrolu z hotelu na pl. Defilad, a po zakończeniu imprezy odwiózł ich z powrotem.

Naszych wolontariuszy można było spotkać w pięciu autobusach linii 26F, kursującej na trasie CH Reduta oraz trzech składach tramwajów linii W, kursującej na trasie Pl. Narutowicza – Ratuszowa-ZOO.

Przed godziną 20:00 wszystkie brygady spotkały się pod sceną główną WOŚP na pl. Defilad żeby obejrzeć tradycyjne “Światełko do Nieba”.

Zebrane pieniądze liczyliśmy do późnych godzin nocnych…

Dziękujemy i zapraszamy za rok! Siema!

KMKM Warszawa serdecznie dziękuje spółkom Miejskie Zakłady Autobusowe oraz Tramwaje Warszawskie za udostępnienie taboru, a także Zarządowi Transportu Miejskiego za pomoc przy organizacji linii.